Zadzwoń lub napisz do nas
+48 505 545 288
Mapping 3D
Events
Obsługa Techniczna
Animacja | Grafika
Foto | Video
Instalacje IQ
PlayAir Cinema 3D
Znalazłeś się w strefie Vidmo. Tutaj realizujemy event z wizją w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne. Tworzymy produkcje na potrzeby działań eventowych, marketingowych i artystycznych wykorzystując wieloletnie doświadczenie przy realizacji wielu wydarzeń w Polsce.
09.10
2013

Vidmo partnerem NEED FOR STREET 5: Need for Street to unikalne, miejskie połączenie mody i sztuki. Obok najlepszych polskich, streetwear’owych i alternatywnych marek co roku organizowane są wystawy promujące rodzimych artystów, za każdym razem nadając wystawie inny temat. Pod koniec października w Domu Słowa Polskiego [Warszawa], będziecie mieli do czynienia z niesamowitymi kolaboracjami ludzi ze świata technologii i sztuki. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie na:: www.needforstreet.com Zapraszamy !!

14.09
2013

Blackmagic Cinema Camera, już jest u nas gotowa do pracy! Zapraszamy do składania zapytań pod adresem biuro@vidmo.com.pl

26.08
2013

W nowym studiu - nowy duch! Działamy teraz w nowym miejscu, skąd możemy zaoferować kompleksową obsługę eventów pod kątem kreacji i obsługi technicznej, studia MotionDesign. Dodatkowo dzięki Ilmatic możemy zoferować usługi foto/video na światowym poziomie w połączeniu z agencją modelek i hostess. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli pod adresem ul. Marokańska 1A w Warszawie! Zapraszamy!

15.03
2013

Resonate 2013 Zostaliśmy zaproszeni do Belgradu na warsztaty i festiwal związany ze środowiskiem Touch Designer'a. Resonate 2013. 21.03 - 24.04 spotkania poświęcone interakcji i audio - reakcji. http://www.derivative.ca/Education/